על אודות

כתב העת משפט ועסקים הוא כתב עת משפטי של בית ספר הארי רדזינר למשפטים באוניברסיטת רייכמן.

כתב-העת מהווה במה ייחודית לשיח אקדמי רב־תחומי, המשלב דיסציפלינות כלכליות ומשפטיות, ומאפשר המשך פיתוחם של כלים רב-תחומיים, אשר המרכז הבינתחומי הרצליה שם לו למטרה לקדם.

כתב העת יוצא לאור מידי שנה. חלק מהכרכים של כתב העת מאגדים יחד מאמרים הדנים בנושאים חופשיים מתחומי המשפט השונים (למרות שמו, כתב העת אינו מתמקד אך בנושאים עסקיים) ואילו בחלקם מאוגדים מאמרים משפטיים בתחום מסוים (או ממספר תחומים), אשר נבחרו מבין המאמרים שהוצגו בכנסים שנערכו במסגרת כתב העת או שיוחדו לדמויות מרכזיות בעולם המשפט הישראלי.

כתב העת חרת על דגלו פרסום מאמרים תוך שמירה על לוח זמנים מתוכנן, ודגש על איכות הכתיבה באמצעות ביקורת קפדנית של חברי המערכת, צוות העורכים, ושופטים חיצוניים מהמעולים בתחומים שבהם עוסקים המאמרים.

אתר כתב העת משמש פלטפורמה מקוונת לפרסומים אקדמיים החורגים מהפורמט של מאמר – טורי דעה, תגובות, סקירות עתיות של מאמרים חדשים שפורסמו מעבר לים והערות פסיקה.

אתר כתב העת מנוהל ונערך על ידי סטודנטים, חברי מערכת כתב העת משפט ועסקים.

נוסף על כך, אתר כתב העת אפשר לקוראיו גישה חופשית לגרסה מקוונת ועדכנית של כל המאמרים היוצאים לאור בטקסט מלא וושל כל התוכן המקוון הנוסף – רשימות, הערות פסיקה וכד' – באתר כתב העת.


cropped-d7aad79ed795d7a0d7941-2.png

בית ספר הארי רדזינר למשפטים באוניברסיטת רייכמן שם לו למטרה להעניק לבוגריו את ההכשרה הטובה ביותר לאתגרים ולדרישות המאה ה־21 ולדאוג כי המשפטן המסיים בו את לימודיו יהיה מצויד בכלים מתחומים שונים, כגון כלכלה, ממשל, מנהל עסקים ומדעי המחשב. זאת, בנוסף להכשרתו למקצוע עריכת הדין.

החתירה למצוינות עומדת ביסוד השקפת אוניברסיטת רייכמן. מתכונת הלימודים נועדה לאפשר פיתוח יכולות גבוהות בקרב הסטודנטים ולעודדם להגיע להישגים מרביים. תכנית הלימודים בנויה באופן המיועד להכשיר את הבוגר להתמודדות עם הסביבה המודרנית, המשתנה בקצב מואץ, לפתיחות כלפי טכנולוגיות המידע, ולנגישות לשווקים הגלובליים וכן להקנות, בנוסף לכישורים משפטיים גבוהים, גם יכולות אינטרדיסציפלינריות.

בית ספר הארי רדזינר למשפטים משלב לימוד תאורטי עם הכשרה בעלת אופי מעשי. לסטודנטים מוצעים קורסים וסמינרים מחקריים על ידי הסגל האקדמי של בית הספר, העומד בקדמת המחקר המשפטי והבינתחומי בארץ ובעולם.

בעשור השני לקיומו נתפשת אוניברסיטת רייכמן כאחד המוסדות האקדמיים המובילים בישראל. השילוב של מיטב המרצים עם תכניות לימוד בינתחומיות, המדגישות תיאוריה ומעשה, יצרו לבוגרים שלנו בסיס של כבוד בשוק העבודה. תפישת השותפות עם הסטודנטים ויחס אישי הניבה מסורת של יזמות והתנדבות. לצד ההכשרה למנהיגות, יזמות והעצמת הפרט מקובלת אצלנו פעילות חברתית ואחריות קהילתית.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s